Počasie Ciocănești dnes
| 17 °C | 18 °C | 20:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 21:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 22:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 23:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
Predpoveď počasia Ciocănești 22. máj 2026
Večer oblačno. Najvyššia teplota 20 °C. V noci najnižšia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ciocănești, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 18:00
17:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 16 °C | 87 % | 0% | 14% | 38% | 78% | |
| 19:00
18:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 15 °C | 18 % | 0% | 0% | 3% | 14% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1018 hPa | 94 % | 15 °C | 75 % | 0% | 3% | 11% | 71% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1019 hPa | 96 % | 15 °C | 27 % | 0% | 0% | 4% | 22% | |
| 22:00
21:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 96 % | 14 °C | 37 % | 0% | 3% | 19% | 21% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1019 hPa | 89 % | 13 °C | 65 % | 0% | 2% | 21% | 53% | |
Zajtra, sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1019 hPa | 86 % | 12 °C | 96 % | 0% | 8% | 83% | 72% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1019 hPa | 83 % | 12 °C | 99 % | 0% | 2% | 95% | 85% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1019 hPa | 81 % | 12 °C | 77 % | 0% | 11% | 19% | 69% | |
| 03:00
02:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1019 hPa | 82 % | 12 °C | 67 % | 0% | 24% | 12% | 53% | |
| 04:00
03:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1019 hPa | 84 % | 12 °C | 48 % | 0% | 21% | 16% | 28% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 85 % | 12 °C | 61 % | 0% | 14% | 20% | 47% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 85 % | 11 °C | 76 % | 0% | 15% | 18% | 68% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1020 hPa | 84 % | 12 °C | 85 % | 0% | 20% | 32% | 75% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1020 hPa | 80 % | 13 °C | 85 % | 0% | 21% | 15% | 78% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1020 hPa | 72 % | 14 °C | 75 % | 0% | 25% | 13% | 61% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1020 hPa | 69 % | 14 °C | 60 % | 0% | 25% | 28% | 27% | |
| 11:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 23 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1020 hPa | 64 % | 14 °C | 46 % | 0% | 23% | 6% | 28% | |
| 12:00
11:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
0,6 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1020 hPa | 61 % | 14 °C | 40 % | 0% | 16% | 13% | 20% | |
| 13:00
12:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 23 °C |
3,2 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 63 % | 15 °C | 49 % | 0% | 19% | 16% | 26% | |
| 14:00
13:00
| dažďové prehánky | 19 °C 21 °C |
0,4 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 89 % | 16 °C | 74 % | 0% | 0% | 17% | 67% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
0,6 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 82 % | 17 °C | 71 % | 0% | 25% | 22% | 55% | |
| 16:00
15:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 84 % | 17 °C | 75 % | 0% | 0% | 6% | 75% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1019 hPa | 77 % | 16 °C | 75 % | 0% | 7% | 3% | 72% | |
| 18:00
17:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1019 hPa | 76 % | 16 °C | 80 % | 0% | 0% | 5% | 78% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 79 % | 16 °C | 57 % | 0% | 0% | 10% | 52% | |
| 20:00
19:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 23 °C |
1,3 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 89 % | 17 °C | 35 % | 0% | 0% | 8% | 29% | |
| 21:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
3,2 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 96 % | 15 °C | 80 % | 0% | 67% | 10% | 46% | |
| 22:00
21:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 98 % | 14 °C | 94 % | 12% | 27% | 35% | 89% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 98 % | 14 °C | 88 % | 3% | 5% | 3% | 86% | |
Ciocănești, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,6802; 24,6542
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 369
Nadmorská výška: 249 m
Administratívna časť:
- Olt, Slatina
- Comuna Bãrãşti, Bărăștii de Vede
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ciocănești, Rumunsko. Predpoveď počasia Ciocănești.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ciocănești dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ciocănești
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ciocănești
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 15:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 21:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 22:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:33 | 23:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:32 | 23.05.2026 02:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |