Počasie Girişu de Criş / Kőrösgyíres dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Girişu de Criş / Kőrösgyíres na 10 dní.
Utorok 2. jún
22 / 15°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 03:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 21:21
PO HODINÁCH
západ slnka 21:21
|
|
Predpoveď počasia Girişu de Criş / Kőrösgyíres, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 77 % | 11 °C | 29 % | 0% | 28% | 10% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 10 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 48 % | 11 °C | 12 % | 0% | 2% | 0% | 10% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 69 % | 13 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 76 % | 11 °C | 68 % | 0% | 0% | 6% | 66% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 62 % | 13 °C | 97 % | 0% | 0% | 3% | 97% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
5,5 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 49 % | 14 °C | 18 % | 0% | 0% | 4% | 14% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
1,2 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1010 hPa | 96 % | 18 °C | 93 % | 0% | 18% | 25% | 90% | |
Girişu de Criş / Kőrösgyíres, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,0642; 21,7611
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 1 482
Nadmorská výška: 102 m
Administratívna časť:
- Bihor, Oradea
- Comuna Girişu de Criş, Girişu de Criş / Kőrösgyíres
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Girişu de Criş / Kőrösgyíres, Rumunsko. Predpoveď počasia Girişu de Criş / Kőrösgyíres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Girişu de Criş / Kőrösgyíres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Girişu de Criş / Kőrösgyíres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 21:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 15:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:01 | 22:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:10 | 22:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:58 | 00:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 22:59 | 02.06.2026 06:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |