Počasie Lake Herăstrău pozajtra
| 18 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 20:42
PO HODINÁCH
západ slnka 20:42
Predpoveď počasia Lake Herăstrău 20. máj 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 7,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lake Herăstrău, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,8 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1013 hPa | 89 % | 14 °C | 100 % | 0% | 23% | 39% | 99% | |
| 01:00
00:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1013 hPa | 91 % | 14 °C | 91 % | 0% | 0% | 9% | 90% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 93 % | 14 °C | 99 % | 0% | 11% | 29% | 98% | |
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 94 % | 13 °C | 99 % | 0% | 17% | 28% | 99% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 13 °C | 98 % | 0% | 35% | 24% | 96% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 96 % | 13 °C | 85 % | 0% | 12% | 15% | 80% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 94 % | 13 °C | 62 % | 0% | 3% | 9% | 57% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 92 % | 13 °C | 99 % | 0% | 12% | 68% | 98% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 91 % | 14 °C | 99 % | 0% | 10% | 36% | 98% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1013 hPa | 83 % | 15 °C | 64 % | 0% | 10% | 47% | 31% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 68 % | 14 °C | 53 % | 0% | 3% | 33% | 27% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 61 % | 13 °C | 78 % | 0% | 1% | 32% | 68% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1013 hPa | 56 % | 13 °C | 41 % | 0% | 3% | 30% | 12% | |
| 13:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 54 % | 13 °C | 57 % | 0% | 39% | 20% | 11% | |
| 14:00
13:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 51 % | 13 °C | 53 % | 0% | 19% | 42% | 13% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
4,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 48 % | 13 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 32% | |
| 21:00
20:00
| dažďové prehánky | 18 °C 20 °C |
2,6 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 86 % | 16 °C | 75 % | 0% | 7% | 39% | 60% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 93 % | 14 °C | 68 % | 0% | 3% | 14% | 63% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 88 % | 14 °C | 82 % | 0% | 4% | 60% | 55% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1011 hPa | 58 % | 14 °C | 97 % | 0% | 11% | 32% | 96% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
4,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1010 hPa | 77 % | 16 °C | 88 % | 0% | 0% | 12% | 87% | |
Lake Herăstrău, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,4750; 26,0834
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lake Herăstrău, Rumunsko. Predpoveď počasia Lake Herăstrău.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lake Herăstrău dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lake Herăstrău
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 20:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:12 | 14:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:07 | 21:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:25 | 22:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:33 | 22:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 08:47 | 21.05.2026 01:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |