Počasie Luizi-Călugăra dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Luizi-Călugăra na 10 dní.
Piatok 1. máj
12 / 4°C
| 4.1 mm | 17 km/h |
| 4 °C | 1 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 15:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 21:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 20:22
PO HODINÁCH
západ slnka 20:22
|
|
Predpoveď počasia Luizi-Călugăra, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1026 hPa | 67 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1027 hPa | 56 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severný |
1024 hPa | 34 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 9 °C 6 °C |
4,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1024 hPa | 51 % | 0 °C | 94 % | 0% | 53% | 94% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
1,5 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 96 % | 3 °C | 99 % | 0% | 99% | 14% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 5 °C 3 °C |
0,9 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1024 hPa | 93 % | 4 °C | 98 % | 0% | 93% | 96% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 10 °C 8 °C |
1,3 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 61 % | 3 °C | 78 % | 0% | 53% | 54% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1021 hPa | 85 % | 2 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Luizi-Călugăra, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,5333; 26,8333
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 4 596
Nadmorská výška: 322 m
Administratívna časť:
- Judeţul Bacău, Bacău
- Comuna Luizi-Cãlugãra, Luizi-Călugăra
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Luizi-Călugăra, Rumunsko. Predpoveď počasia Luizi-Călugăra.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Luizi-Călugăra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Luizi-Călugăra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 14:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:56 | 22:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:23 | 01.05.2026 05:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |