Počasie Meșendorf týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Meșendorf na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
16 / 3°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 3 °C | 1 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Meșendorf, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1029 hPa | 79 % | 0 °C | 10 % | 0% | 6% | 0% | 4% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1029 hPa | 64 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 42 % | 3 °C | 37 % | 0% | 13% | 37% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 62 % | 3 °C | 32 % | 0% | 21% | 28% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1023 hPa | 90 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1023 hPa | 72 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 39 % | 4 °C | 71 % | 0% | 0% | 71% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 7 °C | 22 % | 0% | 6% | 22% | 0% | |
Meșendorf, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,0892; 24,9853
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 331
Nadmorská výška: 546 m
Administratívna časť:
- Judeţul Braşov, Brašov
- Comuna Buneşti, Buneşti, Braşov
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Meșendorf, Rumunsko. Predpoveď počasia Meșendorf.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Meșendorf dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Meșendorf
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 14:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 21:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 22:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:38 | 02.05.2026 05:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |