Počasie Movileni, Olt dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Movileni, Olt na 10 dní.
Sobota 2. máj
12 / 5°C
| 2.9 mm | 17 km/h |
| 5 °C | 3 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 21:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
|
|
Predpoveď počasia Movileni, Olt, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1024 hPa | 90 % | 3 °C | 50 % | 0% | 0% | 14% | 44% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
2,5 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1022 hPa | 76 % | 4 °C | 92 % | 0% | 13% | 92% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,4 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1021 hPa | 65 % | 5 °C | 39 % | 0% | 14% | 23% | 21% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 86 % | 4 °C | 33 % | 0% | 11% | 30% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dažďové prehánky | 2 °C 0 °C |
2,8 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 99 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
1,4 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 89 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 72% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1019 hPa | 64 % | 3 °C | 84 % | 0% | 50% | 78% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 75 % | 2 °C | 16 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
Movileni, Olt, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,3667; 24,6500
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 3 839
Nadmorská výška: 160 m
Administratívna časť:
- Olt, Slatina
- Comuna Movileni, Movileni, Olt
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Movileni, Olt, Rumunsko. Predpoveď počasia Movileni, Olt.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Movileni, Olt dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Movileni, Olt
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 14:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 22:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:34 | 02.05.2026 06:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |