Počasie Munţii Bucegi dnes
Predpoveď počasia Munţii Bucegi 16. máj 2026
Cez deň jasno, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie silný dážď so snehom. Najvyššia teplota 7 °C. Úhrn zrážok 14,4 mm. V noci silné sneženie. Najnižšia teplota 0 °C. Úhrn zrážok 10,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Munţii Bucegi, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| polojasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 94 % | 0 °C | 20 % | 0% | 13% | 7% | 2% | |
| 01:00
00:00
| polojasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 93 % | -1 °C | 18 % | 0% | 16% | 1% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 93 % | -1 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 95 % | -1 °C | 6 % | 0% | 4% | 1% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 96 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 97 % | -2 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
05:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 97 % | -2 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 93 % | 0 °C | 8 % | 0% | 0% | 5% | 7% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 79 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 2% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1007 hPa | 74 % | 1 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| dažďové prehánky | 6 °C 4 °C |
0,6 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1006 hPa | 69 % | 1 °C | 11 % | 0% | 10% | 3% | 0% | |
| 11:00
10:00
| dažďové prehánky | 6 °C 3 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 66 % | 0 °C | 34 % | 0% | 26% | 18% | 0% | |
| 12:00
11:00
| dažďové prehánky | 7 °C 4 °C |
0,3 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 63 % | 0 °C | 28 % | 0% | 21% | 19% | 0% | |
| 13:00
12:00
| dažďové prehánky | 7 °C 4 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 61 % | 0 °C | 45 % | 0% | 31% | 33% | 0% | |
| 14:00
13:00
| dažďové prehánky | 7 °C 4 °C |
0,7 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 59 % | 0 °C | 57 % | 0% | 27% | 19% | 33% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 7 °C 4 °C |
0,6 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 70 % | 1 °C | 90 % | 0% | 52% | 25% | 75% | |
| 16:00
15:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,3 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 77 % | 3 °C | 100 % | 0% | 93% | 9% | 95% | |
| 17:00
16:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,3 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 81 % | 2 °C | 100 % | 0% | 88% | 13% | 98% | |
| 18:00
17:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
0,9 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 94 % | 3 °C | 100 % | 0% | 60% | 62% | 100% | |
| 19:00
18:00
| silný dážď | 3 °C 1 °C |
1,8 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 98 % | 2 °C | 100 % | 0% | 86% | 75% | 96% | |
| 20:00
19:00
| dážď | 2 °C -1 °C |
0,8 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 99 % | 2 °C | 100 % | 78% | 100% | 48% | 85% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď so snehom |
2 °C -1 °C |
2,2 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 99 % | 2 °C | 100 % | 85% | 100% | 57% | 75% | |
| 22:00
21:00
| dážď so snehom | 2 °C -1 °C |
0,9 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 99 % | 1 °C | 100 % | 96% | 100% | 91% | 89% | |
| 23:00
22:00
| dážď so snehom | 2 °C 0 °C |
0,8 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 99 % | 1 °C | 100 % | 78% | 99% | 48% | 67% | |
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| silný dážď so snehom |
1 °C -1 °C |
1,3 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 99 % | 1 °C | 100 % | 75% | 100% | 77% | 92% | |
| 01:00
00:00
| sneženie | 1 °C -2 °C |
0,5 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 99 % | 0 °C | 100 % | 74% | 99% | 53% | 99% | |
| 02:00
01:00
| sneženie | 0 °C -3 °C |
0,5 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 99 % | 0 °C | 100 % | 78% | 99% | 25% | 97% | |
| 03:00
02:00
| silné sneženie | 0 °C -3 °C |
10,4 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 99 % | 0 °C | 100 % | 75% | 100% | 60% | 75% | |
| 09:00
08:00
| silné sneženie | 0 °C -2 °C |
14,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 99 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 64% | |
| 15:00
14:00
| dážď so snehom | 0 °C -3 °C |
2,7 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1004 hPa | 95 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 86% | 87% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1007 hPa | 99 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 57% | |
Munţii Bucegi, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,4452; 25,4511
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Munţii Bucegi, Rumunsko. Predpoveď počasia Munţii Bucegi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Munţii Bucegi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Munţii Bucegi
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Munţii Bucegi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 20:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 14:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 21:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 22:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:35 | 22:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 04:56 | 16.05.2026 20:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |