Počasie Nazarcea dnes
| 20 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 17:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 22:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 20:04
PO HODINÁCH
západ slnka 20:04
Predpoveď počasia Nazarcea 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 21 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nazarcea, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
03:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1012 hPa | 86 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1011 hPa | 85 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1011 hPa | 85 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 80 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 74 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 69 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 62 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
10:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
11:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 52 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
12:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1009 hPa | 45 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
13:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h západný |
1009 hPa | 41 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západný |
1008 hPa | 41 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
15:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1008 hPa | 43 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
16:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1008 hPa | 48 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 18:00
17:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 50 % | 10 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 9.9 m/s36 km/h severný |
1010 hPa | 53 % | 9 °C | 71 % | 0% | 1% | 71% | 0% | |
| 20:00
19:00
| polojasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 10.1 m/s36 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 48 % | 4 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 9.9 m/s36 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 47 % | 2 °C | 11 % | 0% | 1% | 1% | 9% | |
| 22:00
21:00
| polojasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 49 % | 2 °C | 22 % | 0% | 0% | 14% | 10% | |
| 23:00
22:00
| polojasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 50 % | 1 °C | 23 % | 0% | 0% | 18% | 6% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| polojasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 51 % | 1 °C | 17 % | 0% | 0% | 14% | 3% | |
| 01:00
00:00
| polojasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severný |
1021 hPa | 57 % | 1 °C | 35 % | 0% | 0% | 7% | 28% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 55 % | 0 °C | 46 % | 0% | 0% | 2% | 46% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 51 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severný |
1022 hPa | 48 % | -1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1023 hPa | 50 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 57 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| polojasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 61 % | 0 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 08:00
07:00
| polojasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1024 hPa | 59 % | 1 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1025 hPa | 46 % | 0 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 10:00
09:00
| polojasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1025 hPa | 37 % | -2 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 11:00
10:00
| polojasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 38 % | -2 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 12:00
11:00
| polojasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 39 % | -1 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 40 % | 0 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 43 % | 0 °C | 53 % | 0% | 1% | 0% | 52% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 45 % | 1 °C | 61 % | 0% | 1% | 0% | 60% | |
| 16:00
15:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 48 % | 1 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 51 % | 1 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 18:00
17:00
| oblačno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 53 % | 1 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 56 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 60 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1022 hPa | 61 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
21:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1022 hPa | 63 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1022 hPa | 63 % | 2 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Nazarcea, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,2282; 28,4384
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 800
Nadmorská výška: 77 m
Administratívna časť:
- Constanța, Konstanca
- Comuna Poarta Albă, Poarta Albă
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nazarcea, Rumunsko. Predpoveď počasia Nazarcea.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nazarcea dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Nazarcea
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Nazarcea
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 21:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 21:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:29 | 26.04.2026 03:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |