Počasie Negreia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Negreia na 10 dní.
Sobota 23. máj
24 / 15°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 21:05
PO HODINÁCH
západ slnka 21:05
|
|
Predpoveď počasia Negreia, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 73 % | 10 °C | 8 % | 0% | 3% | 8% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1021 hPa | 64 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 41 % | 10 °C | 41 % | 0% | 4% | 41% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 53 % | 8 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 70 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 53 % | 8 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 36 % | 7 °C | 14 % | 0% | 2% | 14% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 56 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Negreia, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,6354; 23,7441
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 565
Nadmorská výška: 558 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Negreia, Rumunsko. Predpoveď počasia Negreia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Negreia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Negreia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 21:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 15:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:59 | 21:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:10 | 22:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:04 | 23:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:46 | 24.05.2026 02:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |