Počasie Neguleşti týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Neguleşti na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
20 / 12°C
| 3.5 mm | 8 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 03:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 20:46
PO HODINÁCH
západ slnka 20:46
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Neguleşti, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 92 % | 11 °C | 93 % | 0% | 16% | 28% | 89% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
3,4 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1014 hPa | 76 % | 13 °C | 10 % | 0% | 5% | 5% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 76 % | 15 °C | 79 % | 0% | 0% | 6% | 78% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 83 % | 14 °C | 97 % | 0% | 0% | 6% | 97% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 83 % | 10 °C | 88 % | 0% | 0% | 35% | 84% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 13 °C | 85 % | 0% | 2% | 84% | 2% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 52 % | 12 °C | 56 % | 0% | 0% | 15% | 49% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 15 °C | 50 % | 0% | 4% | 29% | 29% | |
Neguleşti, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,1833; 25,6000
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Nadmorská výška: 522 m
Administratívna časť:
- Prahova, Ploieşti
- Comuna Adunaţi, Adunaţi, Prahova County
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Neguleşti, Rumunsko. Predpoveď počasia Neguleşti.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Neguleşti dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Neguleşti
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 20:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 15:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:06 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:23 | 22:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:29 | 23:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 08:46 | 21.05.2026 01:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |