Počasie Osica de Jos dnes
| 24 °C | 21 °C | 16:00 | |
| 22 °C | 19 °C | 18:00 | |
| 19 °C | 16 °C | 20:00 | |
| 15 °C | 12 °C | 22:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 20:20
PO HODINÁCH
západ slnka 20:20
Predpoveď počasia Osica de Jos 26. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Osica de Jos, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 61 % | 6 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 61 % | 5 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 66 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 69 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1012 hPa | 70 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1012 hPa | 74 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1012 hPa | 75 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1012 hPa | 73 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1012 hPa | 68 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1012 hPa | 62 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1012 hPa | 54 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
10:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1012 hPa | 48 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
11:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západný |
1012 hPa | 42 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
12:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západný |
1011 hPa | 36 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
13:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 33 % | 6 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 35 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
15:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h západný |
1011 hPa | 29 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
16:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 27 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
17:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 30 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 19:00
18:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 33 % | 4 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 20:00
19:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 33 % | 2 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 37 % | 2 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 22:00
21:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1017 hPa | 43 % | 2 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 40 % | 0 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 38 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 44 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 58 % | 2 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1022 hPa | 62 % | 3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| polojasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1022 hPa | 61 % | 2 °C | 28 % | 0% | 0% | 10% | 18% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1023 hPa | 62 % | 1 °C | 75 % | 0% | 0% | 7% | 73% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1023 hPa | 61 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 61 % | 0 °C | 93 % | 0% | 5% | 4% | 92% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 61 % | 2 °C | 96 % | 0% | 11% | 22% | 95% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1024 hPa | 51 % | 1 °C | 91 % | 0% | 3% | 24% | 88% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1024 hPa | 42 % | 0 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 37 % | 0 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 12:00
11:00
| polojasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 36 % | 0 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 36 % | 1 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 36 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 37 % | 2 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
| 16:00
15:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 39 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 39 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
17:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1019 hPa | 41 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 50 % | 5 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 59 % | 6 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 61 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
21:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1019 hPa | 70 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 76 % | 6 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
Osica de Jos, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,2444; 24,2793
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 1 430
Nadmorská výška: 93 m
Administratívna časť:
- Olt, Slatina
- Comuna Osica de Jos, Osica de Jos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Osica de Jos, Rumunsko. Predpoveď počasia Osica de Jos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Osica de Jos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Osica de Jos
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Osica de Jos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 20:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 22:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:46 | 26.04.2026 04:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |