Počasie Ostrovul Regal dnes
Predpoveď počasia Ostrovul Regal 26. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie jasno, večer spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 23 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 6 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ostrovul Regal, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 67 % | 8 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h západný |
1008 hPa | 44 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 46 % | 2 °C | 15 % | 0% | 0% | 3% | 12% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 84 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1020 hPa | 64 % | 4 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 38 % | 3 °C | 46 % | 0% | 0% | 21% | 31% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 5 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
Ostrovul Regal, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 43,9000; 26,0000
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ostrovul Regal, Rumunsko. Predpoveď počasia Ostrovul Regal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ostrovul Regal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ostrovul Regal
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ostrovul Regal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 20:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 13:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 20:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 21:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:40 | 26.04.2026 03:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |