Počasie Peştişu Mic dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Peştişu Mic na 10 dní.
Piatok 22. máj
21 / 14°C
| 3.2 mm | 10 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 21:01
PO HODINÁCH
západ slnka 21:01
|
|
Predpoveď počasia Peştişu Mic, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 79 % | 10 °C | 21 % | 0% | 21% | 5% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,7 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1019 hPa | 66 % | 11 °C | 72 % | 0% | 30% | 24% | 57% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
2,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1019 hPa | 66 % | 14 °C | 45 % | 0% | 10% | 21% | 25% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,4 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1020 hPa | 93 % | 16 °C | 96 % | 0% | 60% | 35% | 85% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 90 % | 13 °C | 38 % | 0% | 6% | 0% | 33% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 87 % | 14 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 50 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 73 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
Peştişu Mic, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,8000; 22,8833
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 1 272
Nadmorská výška: 245 m
Administratívna časť:
- Hunedoara, Hunedoara
- Comuna Pestişu Mic, Peştişu Mic
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Peştişu Mic, Rumunsko. Predpoveď počasia Peştişu Mic.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Peştişu Mic dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Peştişu Mic
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 21:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 15:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 21:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 22:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:30 | 23:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:36 | 23.05.2026 02:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |