Počasie Poarta Albă týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Poarta Albă na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
15 / 6°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 5 °C | 3 °C | 03:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 09:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 20:07
PO HODINÁCH
západ slnka 20:07
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Poarta Albă, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 75 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1019 hPa | 65 % | 3 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 47 % | 3 °C | 52 % | 0% | 7% | 51% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 4 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 4 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 6 °C | 94 % | 0% | 8% | 0% | 94% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 61 % | 7 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Poarta Albă, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,2167; 28,4000
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 4 739
Nadmorská výška: 18 m
Administratívna časť:
- Constanța, Konstanca
- Comuna Poarta Albă, Poarta Albă
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Poarta Albă, Rumunsko. Predpoveď počasia Poarta Albă.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Poarta Albă dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Poarta Albă
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 20:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 21:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:58 | 29.04.2026 04:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |