Počasie Berëzovskiy, Sverdlovsk zajtra
Predpoveď počasia Berëzovskiy, Sverdlovsk 28. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 4 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Berëzovskiy, Sverdlovsk, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 56% | 100% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 51 % | 2 °C | 100 % | 0% | 17% | 100% | 19% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,1 mm | 6.8 m/s24 km/h južný |
1012 hPa | 55 % | 4 °C | 97 % | 0% | 18% | 96% | 0% | |
| 23:00
20:00
| slabý dážď | 10 °C 7 °C |
0,5 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 56 % | 1 °C | 95 % | 0% | 3% | 95% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 95 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 46 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 13 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 29 % | -4 °C | 36 % | 0% | 0% | 36% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 64 % | -1 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
Berëzovskiy, Sverdlovsk, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 56,9083; 60,8019
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Počet obyvateľov: 47 000
Nadmorská výška: 257 m
Administratívna časť:
- Sverdlovskaya Oblast’, Jekaterinburg
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Berëzovskiy, Sverdlovsk, Rusko. Predpoveď počasia Berëzovskiy, Sverdlovsk.
Berëzovskiy, Sverdlovsk - počasie v okolí - väčšie mestá
Berëzovskiy, Sverdlovsk - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Berëzovskiy, Sverdlovsk dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Berëzovskiy, Sverdlovsk
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:16 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 15:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:30 | 21:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:30 | 22:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:53 | 00:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:26 | 28.04.2026 04:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |