Počasie Bilimbay zajtra
Predpoveď počasia Bilimbay 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie spočiatku zamračené, neskoršie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 11 °C. Úhrn zrážok 1,7 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 2 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bilimbay, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 62 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 89% | |
| 11:00
08:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
1,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 58 % | 2 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 100% | |
| 17:00
14:00
| slabý dážď | 9 °C 7 °C |
0,7 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 79 % | 5 °C | 100 % | 0% | 47% | 100% | 100% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 4 °C | 100 % | 0% | 14% | 100% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| polojasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 48 % | -1 °C | 21 % | 0% | 5% | 17% | 0% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 11 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 32 % | -4 °C | 51 % | 0% | 0% | 40% | 27% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 63 % | -2 °C | 87 % | 0% | 0% | 1% | 87% | |
Bilimbay, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 56,9689; 59,8149
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Počet obyvateľov: 5 875
Nadmorská výška: 306 m
Administratívna časť:
- Sverdlovskaya Oblast’, Jekaterinburg
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bilimbay, Rusko. Predpoveď počasia Bilimbay.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bilimbay dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bilimbay
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 15:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:34 | 21:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:33 | 22:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:55 | 00:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:30 | 28.04.2026 04:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |