Počasie Dvurechensk dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dvurechensk na 10 dní.
Sobota 23. máj
22 / 15°C
| 3.5 mm | 19 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 05:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 11:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 23:00 |
východ slnka 04:25
západ slnka 21:20
PO HODINÁCH
západ slnka 21:20
|
|
Predpoveď počasia Dvurechensk, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,3 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1012 hPa | 60 % | 7 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 11:00
08:00
| dážď | 21 °C 20 °C |
2,7 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 55 % | 12 °C | 89 % | 0% | 18% | 47% | 77% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,5 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 63 % | 14 °C | 95 % | 0% | 4% | 47% | 93% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 87 % | 14 °C | 74 % | 0% | 0% | 14% | 71% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 12 °C | 54 % | 0% | 4% | 6% | 51% | |
| 11:00
08:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1010 hPa | 48 % | 13 °C | 35 % | 0% | 0% | 5% | 30% | |
| 17:00
14:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 36 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 68 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
Dvurechensk, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 56,5982; 61,0953
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Počet obyvateľov: 5 121
Nadmorská výška: 198 m
Administratívna časť:
- Sverdlovskaya Oblast’, Jekaterinburg
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dvurechensk, Rusko. Predpoveď počasia Dvurechensk.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dvurechensk dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dvurechensk
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:25 | 21:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 16:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:28 | 22:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 01:48 | 00:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:46 | 24.05.2026 02:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |