Počasie Gora Dal’nyaya Valezhnaya dnes
| 14 °C | 13 °C | 20:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 21:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 22:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 23:00 |
východ slnka 04:33
západ slnka 21:23
PO HODINÁCH
západ slnka 21:23
Predpoveď počasia Gora Dal’nyaya Valezhnaya 28. máj 2026
Cez deň od rána dážď, dopoludnie spočiatku dážď, neskoršie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie polojasno, večer spočiatku polojasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm. V noci najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gora Dal’nyaya Valezhnaya, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
21:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
991 hPa | 72 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 16% | 96% | |
| 01:00
22:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
991 hPa | 78 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 82% | 89% | |
| 02:00
23:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
991 hPa | 74 % | 9 °C | 89 % | 0% | 0% | 69% | 68% | |
| 03:00
00:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
991 hPa | 78 % | 9 °C | 90 % | 0% | 0% | 67% | 75% | |
| 04:00
01:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
1,4 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
990 hPa | 83 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 69% | |
| 05:00
02:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
991 hPa | 95 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 93% | |
| 06:00
03:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
991 hPa | 97 % | 12 °C | 96 % | 0% | 7% | 89% | 86% | |
| 07:00
04:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
991 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 48% | 100% | 96% | |
| 08:00
05:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
991 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 53% | 99% | 98% | |
| 09:00
06:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
992 hPa | 92 % | 11 °C | 100 % | 0% | 96% | 76% | 93% | |
| 10:00
07:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
993 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 92% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západný |
994 hPa | 76 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 85% | |
| 12:00
09:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
995 hPa | 74 % | 7 °C | 100 % | 0% | 76% | 100% | 98% | |
| 13:00
10:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
996 hPa | 70 % | 7 °C | 100 % | 0% | 92% | 96% | 74% | |
| 14:00
11:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
997 hPa | 64 % | 6 °C | 78 % | 0% | 56% | 31% | 18% | |
| 15:00
12:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
998 hPa | 55 % | 6 °C | 98 % | 0% | 35% | 92% | 76% | |
| 16:00
13:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
998 hPa | 53 % | 5 °C | 81 % | 0% | 80% | 10% | 0% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
998 hPa | 48 % | 4 °C | 75 % | 0% | 74% | 22% | 0% | |
| 18:00
15:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
998 hPa | 47 % | 3 °C | 17 % | 0% | 16% | 9% | 0% | |
| 19:00
16:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
999 hPa | 47 % | 3 °C | 10 % | 0% | 9% | 5% | 0% | |
| 20:00
17:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
999 hPa | 66 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 21:00
18:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1000 hPa | 61 % | 5 °C | 38 % | 0% | 0% | 38% | 0% | |
| 22:00
19:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1000 hPa | 67 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
20:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 72 % | 5 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
21:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 76 % | 4 °C | 61 % | 0% | 0% | 6% | 60% | |
| 01:00
22:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 74 % | 4 °C | 92 % | 0% | 0% | 60% | 87% | |
| 02:00
23:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 72 % | 4 °C | 97 % | 0% | 0% | 96% | 10% | |
| 03:00
00:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 78 % | 4 °C | 35 % | 0% | 20% | 25% | 3% | |
| 04:00
01:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 83 % | 5 °C | 20 % | 0% | 2% | 9% | 16% | |
| 05:00
02:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 89 % | 5 °C | 24 % | 0% | 7% | 22% | 0% | |
| 06:00
03:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 87 % | 6 °C | 2 % | 0% | 1% | 1% | 0% | |
| 07:00
04:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 75 % | 6 °C | 13 % | 0% | 12% | 3% | 0% | |
| 08:00
05:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 65 % | 5 °C | 39 % | 0% | 39% | 3% | 0% | |
| 09:00
06:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 57 % | 4 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 10:00
07:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 49 % | 3 °C | 21 % | 0% | 9% | 17% | 0% | |
| 11:00
08:00
| polojasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 43 % | 2 °C | 32 % | 0% | 3% | 31% | 0% | |
| 12:00
09:00
| polojasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 42 % | 3 °C | 25 % | 0% | 14% | 18% | 0% | |
| 13:00
10:00
| polojasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 41 % | 3 °C | 25 % | 0% | 13% | 20% | 0% | |
| 14:00
11:00
| polojasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 39 % | 3 °C | 29 % | 0% | 6% | 28% | 0% | |
| 15:00
12:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 38 % | 3 °C | 50 % | 0% | 0% | 17% | 38% | |
| 16:00
13:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 35 % | 2 °C | 39 % | 0% | 0% | 24% | 19% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 36 % | 2 °C | 64 % | 0% | 0% | 54% | 23% | |
| 18:00
15:00
| oblačno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 39 % | 2 °C | 81 % | 0% | 0% | 12% | 78% | |
| 19:00
16:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 43 % | 3 °C | 99 % | 0% | 1% | 11% | 99% | |
| 20:00
17:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 49 % | 4 °C | 98 % | 0% | 0% | 5% | 98% | |
| 21:00
18:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 57 % | 4 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
| 22:00
19:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 64 % | 4 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 72 % | 5 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
Gora Dal’nyaya Valezhnaya, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 55,0283; 59,7925
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gora Dal’nyaya Valezhnaya, Rusko. Predpoveď počasia Gora Dal’nyaya Valezhnaya.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gora Dal’nyaya Valezhnaya dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Gora Dal’nyaya Valezhnaya
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Gora Dal’nyaya Valezhnaya
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:33 | 21:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 16:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:39 | 22:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:10 | 23:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 17:17 | 28.05.2026 02:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |