Počasie Karpushikha pozajtra
Predpoveď počasia Karpushikha 29. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 3 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Karpushikha, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 90 % | 5 °C | 100 % | 0% | 35% | 100% | 92% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1019 hPa | 67 % | 6 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 100% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1021 hPa | 55 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 72 % | 0 °C | 82 % | 0% | 8% | 24% | 76% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 74 % | 0 °C | 57 % | 0% | 0% | 57% | 0% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 45 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 0% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 41 % | 1 °C | 93 % | 0% | 1% | 89% | 33% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 61 % | 0 °C | 85 % | 0% | 1% | 85% | 0% | |
Karpushikha, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,5017; 59,8956
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Počet obyvateľov: 1 497
Nadmorská výška: 282 m
Administratívna časť:
- Sverdlovskaya Oblast’, Jekaterinburg
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Karpushikha, Rusko. Predpoveď počasia Karpushikha.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Karpushikha dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Karpushikha
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:15 | 20:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:57 | 15:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:27 | 21:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:24 | 22:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:20 | 00:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:52 | 29.04.2026 04:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |