Počasie Kirovgrad týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Kirovgrad na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
10 / 1°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 1 °C | -2 °C | 05:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 11:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 17:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 23:00 |
východ slnka 05:12
západ slnka 20:43
PO HODINÁCH
západ slnka 20:43
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kirovgrad, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 78 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 41 % | -2 °C | 71 % | 0% | 49% | 57% | 28% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 38 % | -3 °C | 89 % | 0% | 0% | 89% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 71 % | -1 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 88 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 40 % | -2 °C | 48 % | 0% | 5% | 46% | 0% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1017 hPa | 42 % | -2 °C | 28 % | 0% | 4% | 28% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1020 hPa | 74 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Kirovgrad, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,4297; 60,0597
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Počet obyvateľov: 22 685
Nadmorská výška: 286 m
Administratívna časť:
- Sverdlovskaya Oblast’, Jekaterinburg
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kirovgrad, Rusko. Predpoveď počasia Kirovgrad.
Kirovgrad - počasie v okolí - väčšie mestá
Kirovgrad - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kirovgrad dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kirovgrad
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:12 | 20:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 15:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:24 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:20 | 22:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:14 | 30.04.2026 04:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |