Počasie Krasnoisetskoye dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Krasnoisetskoye na 10 dní.
Sobota 23. máj
24 / 11°C
| 0.2 mm | 18 km/h |
| 11 °C | 9 °C | 05:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 11:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 17:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 23:00 |
východ slnka 04:20
západ slnka 21:10
PO HODINÁCH
západ slnka 21:10
|
|
Predpoveď počasia Krasnoisetskoye, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1018 hPa | 65 % | 4 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,1 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1016 hPa | 48 % | 9 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1014 hPa | 43 % | 10 °C | 35 % | 0% | 3% | 22% | 14% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1015 hPa | 80 % | 13 °C | 82 % | 0% | 0% | 8% | 81% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1013 hPa | 84 % | 12 °C | 75 % | 0% | 0% | 14% | 71% | |
| 11:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
0,6 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1010 hPa | 47 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
14:00
| slabý dážď | 23 °C 23 °C |
0,8 mm | 8.0 m/s29 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 59 % | 14 °C | 95 % | 0% | 11% | 49% | 89% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 81 % | 13 °C | 82 % | 0% | 3% | 10% | 78% | |
Krasnoisetskoye, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 56,2128; 62,9926
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Krasnoisetskoye, Rusko. Predpoveď počasia Krasnoisetskoye.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Krasnoisetskoye dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Krasnoisetskoye
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:20 | 21:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 16:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:25 | 22:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 01:51 | 23:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:39 | 24.05.2026 02:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |