Počasie Malakul’ vikend
Predpoveď počasia pre mesto Malakul’ na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Nedeľa cez deň od rána oblačno, dopoludnie sa spočiatku oblačno, neskoršie polojasno, večer spočiatku polojasno, neskoršie jasno.
Piatok 22. máj
21 / 14°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 05:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 11:00 | |
| 21 °C | 19 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 23:00 |
východ slnka 04:34
západ slnka 21:08
PO HODINÁCH
západ slnka 21:08
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Malakul’, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
21:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 64 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
22:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1024 hPa | 67 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
23:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1024 hPa | 70 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
00:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1024 hPa | 75 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
01:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1024 hPa | 79 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
02:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1024 hPa | 78 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1023 hPa | 35 % | 2 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 32 % | 4 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 56 % | 7 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1018 hPa | 57 % | 5 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,1 mm | 4.9 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 40 % | 7 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 25 °C 24 °C |
0,3 mm | 6.3 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 41 % | 10 °C | 32 % | 0% | 3% | 23% | 15% | |
| 23:00
20:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1016 hPa | 74 % | 13 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
Malakul’, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 55,1663; 61,4875
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Malakul’, Rusko. Predpoveď počasia Malakul’.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Malakul’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Malakul’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:34 | 21:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 16:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:42 | 22:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:22 | 23:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:19 | 23.05.2026 02:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |