Počasie Ozero Malyy Kisegach dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ozero Malyy Kisegach na 10 dní.
Utorok 2. jún
17 / 11°C
| 3.7 mm | 14 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 05:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 11:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 17:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 23:00 |
východ slnka 04:17
západ slnka 21:32
PO HODINÁCH
západ slnka 21:32
|
|
Predpoveď počasia Ozero Malyy Kisegach, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 93 % | 10 °C | 68 % | 0% | 0% | 5% | 66% | |
| 11:00
08:00
| dažďové prehánky | 17 °C 16 °C |
3,5 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 57 % | 8 °C | 29 % | 0% | 10% | 17% | 8% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 72 % | 10 °C | 60 % | 0% | 7% | 3% | 57% | |
| 23:00
20:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 87 % | 9 °C | 16 % | 0% | 1% | 2% | 14% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 89 % | 9 °C | 99 % | 0% | 97% | 3% | 74% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 68 % | 10 °C | 55 % | 0% | 18% | 11% | 41% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 46 % | 7 °C | 94 % | 0% | 0% | 2% | 94% | |
| 23:00
20:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 83 % | 10 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
Ozero Malyy Kisegach, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 55,9425; 60,8814
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ozero Malyy Kisegach, Rusko. Predpoveď počasia Ozero Malyy Kisegach.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ozero Malyy Kisegach dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ozero Malyy Kisegach
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:17 | 21:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 17:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:18 | 22:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 23:27 | 02.06.2026 04:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |