Počasie Petropavlovka, Tjumen dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Petropavlovka, Tjumen na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
25 / 14°C
| 0.3 mm | 6 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 05:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 11:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 23:00 |
východ slnka 04:06
západ slnka 20:58
PO HODINÁCH
západ slnka 20:58
|
|
Predpoveď počasia Petropavlovka, Tjumen, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 13 °C | 53 % | 0% | 24% | 0% | 36% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 64 % | 15 °C | 94 % | 0% | 10% | 1% | 93% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 49 % | 13 °C | 93 % | 0% | 8% | 32% | 89% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 64 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 35 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 32 % | 9 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 55 % | 10 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
Petropavlovka, Tjumen, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 56,1667; 66,2333
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Petropavlovka, Tjumen, Rusko. Predpoveď počasia Petropavlovka, Tjumen.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Petropavlovka, Tjumen dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Petropavlovka, Tjumen
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:06 | 20:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 16:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:10 | 21:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 01:34 | 23:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:26 | 24.05.2026 01:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |