Počasie Smirnova, Sverdlovsk zajtra
Predpoveď počasia Smirnova, Sverdlovsk 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 14 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 2 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Smirnova, Sverdlovsk, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1014 hPa | 60 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 10 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 30 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1016 hPa | 31 % | -3 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 73 % | 0 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1019 hPa | 79 % | -1 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 35 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 57% | 100% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1017 hPa | 37 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 98% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 57 % | 1 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 0% | |
Smirnova, Sverdlovsk, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,4667; 62,1667
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Smirnova, Sverdlovsk, Rusko. Predpoveď počasia Smirnova, Sverdlovsk.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Smirnova, Sverdlovsk dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Smirnova, Sverdlovsk
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:11 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 15:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:24 | 21:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:23 | 22:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:41 | 00:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 13:53 | 27.04.2026 04:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |