Počasie Sovkhoznyy, Sverdlovsk týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Sovkhoznyy, Sverdlovsk na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
17 / 10°C
| 0.1 mm | 3 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 05:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 11:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 17:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 23:00 |
východ slnka 05:15
západ slnka 20:36
PO HODINÁCH
západ slnka 20:36
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sovkhoznyy, Sverdlovsk, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 80 % | 2 °C | 98 % | 0% | 14% | 98% | 0% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1022 hPa | 65 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 63 % | 9 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 100% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 77 % | 7 °C | 100 % | 0% | 5% | 100% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1020 hPa | 76 % | 6 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 98% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 65 % | 8 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 100% | |
Sovkhoznyy, Sverdlovsk, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 56,7637; 60,5494
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Počet obyvateľov: 2 968
Nadmorská výška: 270 m
Administratívna časť:
- Sverdlovskaya Oblast’, Jekaterinburg
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sovkhoznyy, Sverdlovsk, Rusko. Predpoveď počasia Sovkhoznyy, Sverdlovsk.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sovkhoznyy, Sverdlovsk dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sovkhoznyy, Sverdlovsk
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:15 | 20:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:55 | 15:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:29 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:29 | 22:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:49 | 00:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:49 | 29.04.2026 04:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |