Počasie Sredneborovskoy týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Sredneborovskoy na tento a budúci týždeň.
Piatok 22. máj
23 / 8°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 8 °C | 5 °C | 05:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 17:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 23:00 |
východ slnka 04:15
západ slnka 21:19
PO HODINÁCH
západ slnka 21:19
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sredneborovskoy, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 62 % | 1 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1019 hPa | 35 % | 3 °C | 49 % | 0% | 0% | 7% | 45% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1015 hPa | 28 % | 3 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 23:00
20:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1013 hPa | 45 % | 5 °C | 23 % | 0% | 0% | 13% | 10% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1011 hPa | 56 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 8% | 2% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,4 mm | 4.6 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 45 % | 11 °C | 45 % | 0% | 0% | 5% | 42% | |
| 17:00
14:00
| dážď | 24 °C 24 °C |
2,1 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 50 % | 13 °C | 99 % | 0% | 2% | 90% | 85% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 15 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
Sredneborovskoy, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,4904; 62,4295
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sredneborovskoy, Rusko. Predpoveď počasia Sredneborovskoy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sredneborovskoy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sredneborovskoy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:15 | 21:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 17:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:16 | 22:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 01:13 | 00:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:03 | 23.05.2026 02:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |