Počasie Turayeva týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Turayeva na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 7°C
| 1.6 mm | 17 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Turayeva, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
21:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1015 hPa | 65 % | 4 °C | 98 % | 0% | 16% | 98% | 0% | |
| 01:00
22:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
0,5 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 66 % | 4 °C | 99 % | 0% | 85% | 96% | 0% | |
| 02:00
23:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,7 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 71 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 0% | |
| 03:00
00:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,4 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 7 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 0% | |
| 04:00
01:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 0% | |
| 05:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 7 °C | 68 % | 0% | 0% | 68% | 0% | |
| 06:00
03:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 96 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
04:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 95 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
05:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 87 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
06:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 59 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
07:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 29 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 28 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
14:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 28 % | -2 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 55 % | 0 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 74 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 36 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1017 hPa | 30 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 1 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 100% | |
Turayeva, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,1526; 65,8042
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Turayeva, Rusko. Predpoveď počasia Turayeva.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Turayeva dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Turayeva
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:53 | 20:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 15:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:06 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:04 | 22:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:14 | 00:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:27 | 29.04.2026 03:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |