Počasie Vandysheva dnes
Predpoveď počasia Vandysheva 26. apríl 2026
Cez deň od rána silný dážď, dopoludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 6 °C. Úhrn zrážok 12,2 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota -2 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vandysheva, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| silný dážď | 5 °C 3 °C |
10,9 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
998 hPa | 97 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 78% | |
| 11:00
08:00
| dážď | 4 °C 1 °C |
1,3 mm | 6.0 m/s22 km/h severozápadný |
1001 hPa | 97 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 87% | 100% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 74 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 0% | |
| 23:00
20:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1014 hPa | 93 % | 2 °C | 19 % | 0% | 6% | 14% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1017 hPa | 98 % | -1 °C | 47 % | 0% | 43% | 6% | 0% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1018 hPa | 63 % | 2 °C | 100 % | 0% | 5% | 100% | 10% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1017 hPa | 43 % | 3 °C | 67 % | 0% | 17% | 58% | 18% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 3 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
Vandysheva, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,5500; 62,6167
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vandysheva, Rusko. Predpoveď počasia Vandysheva.
Vandysheva - počasie v okolí - väčšie mestá
Vandysheva - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vandysheva dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Vandysheva
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Vandysheva
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:11 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 15:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:25 | 21:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:24 | 22:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:46 | 23:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 12:20 | 26.04.2026 04:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |