Počasie Verkh-Neyvinskiy zajtra
Predpoveď počasia Verkh-Neyvinskiy 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa spočiatku zamračené, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 4,6 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 2 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Verkh-Neyvinskiy, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 67 % | -1 °C | 93 % | 0% | 0% | 48% | 89% | |
| 11:00
08:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
1,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 57 % | 3 °C | 100 % | 0% | 82% | 100% | 100% | |
| 17:00
14:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
3,5 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1012 hPa | 84 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 4 °C | 100 % | 0% | 46% | 100% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 39 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 28 % | -4 °C | 69 % | 0% | 0% | 59% | 25% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 66 % | 0 °C | 87 % | 0% | 0% | 87% | 17% | |
Verkh-Neyvinskiy, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,2701; 60,1376
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Počet obyvateľov: 5 156
Nadmorská výška: 303 m
Administratívna časť:
- Sverdlovskaya Oblast’, Jekaterinburg
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Verkh-Neyvinskiy, Rusko. Predpoveď počasia Verkh-Neyvinskiy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Verkh-Neyvinskiy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Verkh-Neyvinskiy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:17 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 15:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:31 | 21:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:29 | 22:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:44 | 00:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:28 | 28.04.2026 04:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |