Počasie Verkhnyaya Pyshma zajtra
| 9 °C | 6 °C | 09:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 12:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 05:17
západ slnka 20:34
PO HODINÁCH
západ slnka 20:34
Predpoveď počasia Verkhnyaya Pyshma 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 5 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Verkhnyaya Pyshma, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
21:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
22:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 0 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 02:00
23:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 15% | 97% | |
| 03:00
00:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 59 % | -1 °C | 99 % | 0% | 0% | 93% | 99% | |
| 04:00
01:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 58 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
| 05:00
02:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 59 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 58% | |
| 06:00
03:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 33% | |
| 07:00
04:00
| slabý dážď | 7 °C 4 °C |
0,1 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1012 hPa | 62 % | 0 °C | 94 % | 0% | 2% | 94% | 0% | |
| 08:00
05:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1012 hPa | 65 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 09:00
06:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1012 hPa | 64 % | 2 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 4% | |
| 10:00
07:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 64 % | 3 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 0% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 65 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 12:00
09:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 66 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 13:00
10:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 63 % | 2 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 0% | |
| 14:00
11:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1012 hPa | 66 % | 3 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 0% | |
| 15:00
12:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1012 hPa | 71 % | 3 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 0% | |
| 16:00
13:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1012 hPa | 71 % | 3 °C | 100 % | 0% | 92% | 100% | 0% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 70 % | 3 °C | 87 % | 0% | 32% | 86% | 0% | |
| 18:00
15:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 61 % | 2 °C | 6 % | 0% | 4% | 2% | 0% | |
| 19:00
16:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 59 % | 2 °C | 23 % | 0% | 10% | 21% | 0% | |
| 20:00
17:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 64 % | 1 °C | 22 % | 0% | 14% | 21% | 0% | |
| 21:00
18:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 1 °C | 84 % | 0% | 10% | 83% | 0% | |
| 22:00
19:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 69 % | 0 °C | 74 % | 0% | 0% | 74% | 0% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 0 °C | 82 % | 0% | 0% | 82% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
21:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 63 % | -1 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 01:00
22:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1014 hPa | 63 % | -1 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 02:00
23:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 63 % | -2 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 03:00
00:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 60 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
01:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 61 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
02:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 62 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
03:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 61 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
04:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 58 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
05:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 56 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
06:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 50 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
07:00
| polojasno | 9 °C 5 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 42 % | -3 °C | 14 % | 0% | 2% | 14% | 0% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 10 °C 6 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 35 % | -4 °C | 33 % | 0% | 0% | 32% | 0% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 11 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 34 % | -4 °C | 76 % | 0% | 0% | 76% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 65 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Verkhnyaya Pyshma, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 56,9705; 60,5822
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Počet obyvateľov: 59 061
Nadmorská výška: 272 m
Administratívna časť:
- Sverdlovskaya Oblast’, Jekaterinburg
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Verkhnyaya Pyshma, Rusko. Predpoveď počasia Verkhnyaya Pyshma.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Verkhnyaya Pyshma dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Verkhnyaya Pyshma
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:17 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:55 | 15:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:31 | 21:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:30 | 22:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:52 | 00:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:27 | 28.04.2026 04:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |