Počasie Yuzhnoural’sk dnes
Predpoveď počasia Yuzhnoural’sk 19. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Yuzhnoural’sk, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 94 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1014 hPa | 49 % | 13 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 43 % | 12 °C | 30 % | 0% | 0% | 20% | 12% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 13 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Yuzhnoural’sk, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 54,4418; 61,2536
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Počet obyvateľov: 39 200
Nadmorská výška: 238 m
Administratívna časť:
- Chelyabinskaya Oblast’, Čeľabinsk
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Yuzhnoural’sk, Rusko. Predpoveď počasia Yuzhnoural’sk.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Yuzhnoural’sk dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Yuzhnoural’sk
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Yuzhnoural’sk
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:43 | 21:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 16:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:54 | 21:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:44 | 23:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 05:54 | 20.05.2026 00:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |