Počasie Zavodoukovsk dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Zavodoukovsk na 10 dní.
Sobota 23. máj
19 / 13°C
| 2.9 mm | 17 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 05:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 11:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 17:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 23:00 |
východ slnka 04:04
západ slnka 20:57
PO HODINÁCH
západ slnka 20:57
|
|
Predpoveď počasia Zavodoukovsk, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1006 hPa | 91 % | 12 °C | 12 % | 0% | 8% | 7% | 0% | |
| 11:00
08:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
2,1 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1007 hPa | 64 % | 12 °C | 19 % | 0% | 6% | 2% | 12% | |
| 17:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
0,7 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 64 % | 12 °C | 46 % | 0% | 3% | 45% | 0% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1010 hPa | 78 % | 9 °C | 91 % | 0% | 0% | 91% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 89 % | 8 °C | 92 % | 0% | 71% | 64% | 57% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1014 hPa | 61 % | 6 °C | 87 % | 0% | 71% | 53% | 0% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 59 % | 7 °C | 53 % | 0% | 29% | 50% | 0% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 6 °C | 60 % | 0% | 26% | 10% | 42% | |
Zavodoukovsk, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 56,5042; 66,5515
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zavodoukovsk, Rusko. Predpoveď počasia Zavodoukovsk.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zavodoukovsk dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | -17,2 °C | 6 | ||
| február | -15,5 °C | 4 | ||
| marec | -7,2 °C | 3 | ||
| apríl | 4,5 °C | 4 | ||
| máj | 11,9 °C | 6 | ||
| jún | 17,5 °C | 7 | ||
| júl | 19,7 °C | 8 | ||
| august | 16,3 °C | 7 | ||
| september | 11,0 °C | 7 | ||
| október | 2,2 °C | 7 | ||
| november | -6,4 °C | 7 | ||
| december | -13,4 °C | 6 |
Astronomické informácie Zavodoukovsk
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:04 | 20:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 16:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:08 | 21:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 01:29 | 23:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:23 | 24.05.2026 01:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |