Počasie Isla de León dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Isla de León na 10 dní.
Sobota 23. máj
35 / 24°C
| 19.9 mm | 9 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 05:27
západ slnka 18:18
PO HODINÁCH
západ slnka 18:18
|
|
Predpoveď počasia Isla de León, Salvador rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 23 °C | 63 % | 0% | 11% | 9% | 54% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 67 % | 0% | 67% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 35 °C 38 °C |
15,7 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 39 % | 19 °C | 95 % | 0% | 0% | 7% | 95% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
3,8 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 99 % | 0% | 5% | 34% | 98% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 24 °C | 93 % | 0% | 2% | 0% | 93% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 86 % | 0% | 85% | 0% | 11% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 34 °C 38 °C |
2,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 45 % | 20 °C | 43 % | 0% | 0% | 3% | 40% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 85 % | 23 °C | 99 % | 0% | 2% | 0% | 99% | |
Isla de León, Salvador - informácie
Štát: SalvadorGPS súradnice: 13,9939; -89,0297
Časová zóna: America / El Salvador
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Isla de León, Salvador. Predpoveď počasia Isla de León.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Isla de León dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Isla de León
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:27 | 18:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:03 | 18:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:37 | 19:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 19:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:20 | 23.05.2026 00:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |