Počasie Las Lajas, La Paz dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Las Lajas, La Paz na 10 dní.
Sobota 23. máj
30 / 23°C
| 4.8 mm | 8 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 05:28
západ slnka 18:17
PO HODINÁCH
západ slnka 18:17
|
|
Predpoveď počasia Las Lajas, La Paz, Salvador rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1013 hPa | 94 % | 22 °C | 93 % | 0% | 7% | 0% | 92% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,5 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1013 hPa | 94 % | 21 °C | 57 % | 0% | 10% | 0% | 52% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 33 °C |
2,3 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 53 % | 20 °C | 57 % | 0% | 4% | 14% | 49% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
2,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 22 °C | 97 % | 0% | 3% | 1% | 97% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 93 % | 0% | 14% | 12% | 92% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 21 °C | 92 % | 0% | 54% | 0% | 81% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 35 °C |
3,3 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1012 hPa | 45 % | 18 °C | 60 % | 0% | 7% | 21% | 45% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,6 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 89 % | 21 °C | 96 % | 0% | 7% | 3% | 96% | |
Las Lajas, La Paz, Salvador - informácie
Štát: SalvadorGPS súradnice: 13,5667; -89,0667
Časová zóna: America / El Salvador
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Lajas, La Paz, Salvador. Predpoveď počasia Las Lajas, La Paz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Lajas, La Paz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Lajas, La Paz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:28 | 18:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:04 | 18:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:38 | 19:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 19:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:20 | 23.05.2026 00:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |