Počasie San Juan Opico dnes
Predpoveď počasia San Juan Opico 26. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Juan Opico, Salvador rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 21 °C | 54 % | 0% | 28% | 3% | 33% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1011 hPa | 92 % | 21 °C | 64 % | 0% | 43% | 2% | 35% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
34 °C 37 °C |
0,7 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 39 % | 18 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 74 % | 21 °C | 96 % | 0% | 3% | 9% | 95% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 21 °C | 64 % | 0% | 3% | 4% | 60% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 20 °C | 83 % | 0% | 75% | 0% | 49% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
34 °C 37 °C |
0,9 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 43 % | 19 °C | 17 % | 0% | 4% | 15% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 69 % | 21 °C | 49 % | 0% | 3% | 1% | 46% | |
San Juan Opico, Salvador - informácie
Štát: SalvadorGPS súradnice: 13,8761; -89,3597
Časová zóna: America / El Salvador
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7 127
Nadmorská výška: 518 m
Administratívna časť:
- Departamento de La Libertad, Santa Tecla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Juan Opico, Salvador. Predpoveď počasia San Juan Opico.
San Juan Opico - počasie v okolí - väčšie mestá
San Juan Opico - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Juan Opico dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Juan Opico
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Juan Opico
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:26 | 26.04.2026 02:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |