Počasie Mount Vailele dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mount Vailele na 10 dní.
Sobota 2. máj
28 / 26°C
| 7.1 mm | 9 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
|
|
Predpoveď počasia Mount Vailele, Samoa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
0,6 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 46 % | 0% | 39% | 10% | 0% | |
| 07:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
0,6 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 71 % | 0% | 60% | 25% | 0% | |
| 13:00
02:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
3,2 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 85 % | 25 °C | 97 % | 0% | 41% | 36% | 96% | |
| 19:00
08:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
2,7 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 5% | 3% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
14:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 26 % | 0% | 10% | 2% | 17% | |
| 07:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,6 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 13 % | 0% | 7% | 0% | 6% | |
| 13:00
02:00
| dažďové prehánky | 30 °C 36 °C |
1,8 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 24 °C | 68 % | 0% | 10% | 19% | 57% | |
| 19:00
08:00
| polojasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 24 °C | 28 % | 0% | 10% | 3% | 17% | |
Mount Vailele, Samoa - informácie
Štát: SamoaGPS súradnice: -13,8615; -171,7171
Časová zóna: Pacific / Apia
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +11 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mount Vailele, Samoa. Predpoveď počasia Mount Vailele.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mount Vailele dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mount Vailele
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 11:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:13 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:23 | 19:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 18:17 | 03.05.2026 07:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |