Počasie Brora dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Brora na 10 dní.
Piatok 1. máj
19 / 2°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 5 °C | 2 °C | 00:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 06:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 05:32
západ slnka 20:19
PO HODINÁCH
západ slnka 20:19
Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 50,5834; -104,6844
nadmorská výška: 578 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Brora, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1017 hPa | 59 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 21% | 100% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | -2 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1008 hPa | 37 % | 2 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 38 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1009 hPa | 68 % | 4 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 70% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,1 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1015 hPa | 89 % | 3 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 7 °C 3 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 56 % | -1 °C | 100 % | 0% | 100% | 42% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severozápadný |
1018 hPa | 46 % | -2 °C | 51 % | 0% | 50% | 18% | 0% | |
Brora, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 50,5834; -104,6844
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Brora, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia Brora.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Brora dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Brora
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:55 | 14:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:54 | 20:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:08 | 21:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:10 | 22:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:47 | 01.05.2026 05:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |