Počasie Macpherson Island dnes
Predpoveď počasia Macpherson Island 26. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota -2 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota -6 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 51,9501; -106,7845
nadmorská výška: 479 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Macpherson Island, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | -4 °C -7 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 87 % | -5 °C | 100 % | 0% | 100% | 13% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | -6 °C -9 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 89 % | -7 °C | 100 % | 0% | 100% | 43% | 20% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | -3 °C -6 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 76 % | -6 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | -2 °C -5 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1020 hPa | 69 % | -6 °C | 91 % | 0% | 89% | 7% | 6% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | -4 °C -7 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 86 % | -5 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 42% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | -5 °C -8 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1022 hPa | 90 % | -6 °C | 98 % | 0% | 98% | 70% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1021 hPa | 69 % | -7 °C | 67 % | 0% | 67% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 68 % | -6 °C | 83 % | 0% | 83% | 8% | 0% | |
Macpherson Island, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 51,9501; -106,7845
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Macpherson Island, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia Macpherson Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Macpherson Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Macpherson Island
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Macpherson Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 14:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:08 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:21 | 21:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:22 | 22:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:39 | 26.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |