Počasie Nokomis dnes
Predpoveď počasia Nokomis 17. máj 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa zamračené. Najvyššia teplota 10 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 2 °C.Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 51,5001; -105,0011
nadmorská výška: 517 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nokomis, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 87 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 93 % | -1 °C | 96 % | 0% | 1% | 16% | 96% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 57 % | -1 °C | 100 % | 0% | 95% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 49 % | 0 °C | 100 % | 0% | 89% | 65% | 100% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 64 % | -1 °C | 100 % | 0% | 21% | 97% | 100% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 81 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 35 % | -3 °C | 98 % | 0% | 6% | 60% | 96% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 31 % | -4 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 99% | |
Nokomis, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 51,5001; -105,0011
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nokomis, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia Nokomis.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nokomis dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Nokomis
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Nokomis
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:04 | 20:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 15:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:21 | 21:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:25 | 22:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:54 | 00:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 04:58 | 17.05.2026 23:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |