Počasie River Heights dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto River Heights na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
25 / 10°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 00:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 06:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 04:59
západ slnka 20:52
PO HODINÁCH
západ slnka 20:52
Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 50,4375; -104,6394
nadmorská výška: 576 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia River Heights, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 72 % | 4 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1008 hPa | 39 % | 8 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 37 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 66 % | 9 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 82 % | 10 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 48 % | 14 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 47 % | 15 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
River Heights, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 50,4375; -104,6394
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie River Heights, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia River Heights.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre River Heights dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie River Heights
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:59 | 20:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:55 | 15:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:16 | 21:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:19 | 22:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:43 | 00:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:42 | 24.05.2026 02:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |