Počasie Snipe Lake pozajtra
Predpoveď počasia Snipe Lake 19. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 15 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 1 °C.Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 51,1667; -108,8841
nadmorská výška: 681 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Snipe Lake, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1023 hPa | 70 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1023 hPa | 78 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 83 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 86 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 88 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 88 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 85 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 36 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 33 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1018 hPa | 63 % | 1 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 6 °C 3 °C |
4,1 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 69 % | 0 °C | 95 % | 0% | 0% | 39% | 92% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 13 °C 11 °C |
1,7 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1016 hPa | 67 % | 6 °C | 82 % | 0% | 58% | 70% | 32% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 57 % | 4 °C | 81 % | 0% | 3% | 31% | 77% | |
Snipe Lake, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 51,1667; -108,8841
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Snipe Lake, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia Snipe Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Snipe Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Snipe Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:18 | 21:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:12 | 15:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:36 | 21:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:39 | 22:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:07 | 00:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 07:19 | 20.05.2026 01:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |