Počasie Warman dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Warman na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 4°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 6 °C | 3 °C | 00:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 06:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 05:34
západ slnka 20:32
PO HODINÁCH
západ slnka 20:32
Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 52,3168; -106,5679
nadmorská výška: 507 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Warman, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1015 hPa | 55 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 27% | 100% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 69 % | -2 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1010 hPa | 47 % | 4 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1009 hPa | 41 % | 4 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 75 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 21% | 100% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 81 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1020 hPa | 44 % | 0 °C | 29 % | 0% | 10% | 0% | 21% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 44 % | -1 °C | 94 % | 0% | 85% | 91% | 0% | |
Warman, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 52,3168; -106,5679
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Warman, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia Warman.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Warman dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Warman
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 14:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:54 | 21:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:04 | 22:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:59 | 23:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:01 | 01.05.2026 05:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |