Počasie Habil Peak dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Habil Peak na 10 dní.
Piatok 22. máj
39 / 27°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 27 °C | 26 °C | 03:00 | |
| 33 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 39 °C | 36 °C | 15:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 05:31
západ slnka 18:42
PO HODINÁCH
západ slnka 18:42
|
|
Predpoveď počasia Habil Peak, Saudská Arábia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 30 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1013 hPa | 15 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 39 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 7 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 10 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 15 % | -2 °C | 94 % | 0% | 0% | 94% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 11 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 39 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 5 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 34 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 10 % | -1 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
Habil Peak, Saudská Arábia - informácie
Štát: Saudská ArábiaGPS súradnice: 20,1000; 42,4833
Časová zóna: Asia / Riyadh
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Habil Peak, Saudská Arábia. Predpoveď počasia Habil Peak.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Habil Peak dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Habil Peak
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 18:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:06 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:07 | 19:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:39 | 19:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:04 | 23.05.2026 00:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |