Počasie Ḩarrat al Wasmah dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ḩarrat al Wasmah na 10 dní.
Piatok 22. máj
42 / 27°C
| 0.0 mm | 33 km/h |
| 27 °C | 31 °C | 03:00 | |
| 35 °C | 36 °C | 09:00 | |
| 42 °C | 40 °C | 15:00 | |
| 31 °C | 33 °C | 21:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
|
|
Predpoveď počasia Ḩarrat al Wasmah, Saudská Arábia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 72 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 31 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 42 °C 40 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 13 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 50 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 59 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 12 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 45 °C 43 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 11 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severozápadný |
1007 hPa | 16 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ḩarrat al Wasmah, Saudská Arábia - informácie
Štát: Saudská ArábiaGPS súradnice: 22,9667; 39,0333
Časová zóna: Asia / Riyadh
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ḩarrat al Wasmah, Saudská Arábia. Predpoveď počasia Ḩarrat al Wasmah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ḩarrat al Wasmah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ḩarrat al Wasmah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:14 | 23.05.2026 00:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |