Počasie Jabal Aţwāl dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jabal Aţwāl na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
36 / 29°C
| 0.0 mm | 31 km/h |
| 29 °C | 31 °C | 03:00 | |
| 34 °C | 36 °C | 09:00 | |
| 36 °C | 38 °C | 15:00 | |
| 32 °C | 34 °C | 21:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
|
|
Predpoveď počasia Jabal Aţwāl, Saudská Arábia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 53 % | 18 °C | 64 % | 0% | 0% | 64% | 1% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 32 % | 15 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 40 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severozápadný |
1006 hPa | 48 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 50 % | 17 °C | 59 % | 0% | 0% | 58% | 0% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1008 hPa | 41 % | 18 °C | 63 % | 0% | 0% | 63% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h severozápadný |
1005 hPa | 40 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severozápadný |
1006 hPa | 47 % | 18 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
Jabal Aţwāl, Saudská Arábia - informácie
Štát: Saudská ArábiaGPS súradnice: 23,1309; 39,1460
Časová zóna: Asia / Riyadh
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jabal Aţwāl, Saudská Arábia. Predpoveď počasia Jabal Aţwāl.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jabal Aţwāl dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jabal Aţwāl
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:13 | 24.05.2026 01:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |