Počasie Khumrah dnes
Predpoveď počasia Khumrah 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, dopoludnie silné dažďové prehánky, poludnie spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 6,1 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Khumrah, Saudská Arábia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1011 hPa | 63 % | 13 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 26 °C |
6,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 52 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 53 % | 15 °C | 78 % | 0% | 0% | 43% | 75% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 70 % | 16 °C | 16 % | 0% | 8% | 15% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 88 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 34 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
1007 hPa | 27 % | 9 °C | 50 % | 0% | 0% | 29% | 35% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 48 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Khumrah, Saudská Arábia - informácie
Štát: Saudská ArábiaGPS súradnice: 21,1500; 41,3500
Časová zóna: Asia / Riyadh
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Khumrah, Saudská Arábia. Predpoveď počasia Khumrah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Khumrah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Khumrah
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Khumrah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:12 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 19:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:11 | 27.04.2026 02:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |