Počasie Shi‘b ‘Āmir wa Shi‘b ‘Alī dnes
| 41 °C | 38 °C | 09:00 | |
| 45 °C | 42 °C | 12:00 | |
| 43 °C | 40 °C | 15:00 | |
| 35 °C | 35 °C | 21:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 18:53
PO HODINÁCH
západ slnka 18:53
Predpoveď počasia Shi‘b ‘Āmir wa Shi‘b ‘Alī 19. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 45 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 31 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shi‘b ‘Āmir wa Shi‘b ‘Alī, Saudská Arábia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1006 hPa | 9 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1006 hPa | 10 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1006 hPa | 10 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1007 hPa | 10 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1007 hPa | 9 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 37 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1007 hPa | 7 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 41 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 5 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| jasno | 43 °C 40 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 5 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
10:00
| jasno | 44 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1007 hPa | 5 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
11:00
| jasno | 45 °C 42 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1006 hPa | 5 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
12:00
| jasno | 45 °C 41 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 6 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
13:00
| jasno | 44 °C 42 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 11 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 43 °C 41 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 11 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
15:00
| jasno | 41 °C 39 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 13 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
16:00
| jasno | 39 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 16 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
17:00
| jasno | 38 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1005 hPa | 18 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
18:00
| jasno | 37 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1006 hPa | 19 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
19:00
| jasno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 21 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 20 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
21:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 18 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 17 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 16 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 15 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 15 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 14 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 14 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 15 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 16 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1006 hPa | 14 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 36 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 11 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 13 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| jasno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 22 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
10:00
| jasno | 38 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 23 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
11:00
| jasno | 40 °C 40 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 21 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
12:00
| jasno | 42 °C 42 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 18 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
13:00
| jasno | 42 °C 42 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 18 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 42 °C 42 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 20 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 16:00
15:00
| jasno | 40 °C 40 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 22 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 17:00
16:00
| jasno | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 22 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 18:00
17:00
| jasno | 38 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 22 % | 13 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 19:00
18:00
| jasno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 25 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 20:00
19:00
| jasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 28 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 31 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
21:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 33 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 32 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Shi‘b ‘Āmir wa Shi‘b ‘Alī, Saudská Arábia - informácie
Štát: Saudská ArábiaGPS súradnice: 21,4277; 39,8313
Časová zóna: Asia / Riyadh
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shi‘b ‘Āmir wa Shi‘b ‘Alī, Saudská Arábia. Predpoveď počasia Shi‘b ‘Āmir wa Shi‘b ‘Alī.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shi‘b ‘Āmir wa Shi‘b ‘Alī dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Shi‘b ‘Āmir wa Shi‘b ‘Alī
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Shi‘b ‘Āmir wa Shi‘b ‘Alī
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 07:54 | 19.05.2026 22:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |