Počasie Adéane dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Adéane na 10 dní.
Sobota 30. máj
33 / 26°C
| 0.5 mm | 6 km/h |
| 26 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 06:37
západ slnka 19:26
PO HODINÁCH
západ slnka 19:26
|
|
Predpoveď počasia Adéane, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 25 °C | 89 % | 0% | 14% | 3% | 87% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1012 hPa | 90 % | 24 °C | 70 % | 0% | 21% | 18% | 55% | |
| 12:00
14:00
| zamračené | 32 °C 37 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 59 % | 23 °C | 93 % | 0% | 0% | 41% | 89% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1008 hPa | 56 % | 23 °C | 60 % | 0% | 0% | 5% | 57% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 77 % | 22 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 06:00
08:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 23 °C | 33 % | 0% | 3% | 30% | 0% | |
| 12:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 37 °C |
0,5 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 59 % | 23 °C | 21 % | 0% | 3% | 16% | 2% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 59 % | 23 °C | 85 % | 0% | 0% | 1% | 85% | |
Adéane, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,6300; -16,0169
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Adéane, Senegal. Predpoveď počasia Adéane.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Adéane dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Adéane
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:01 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:13 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 20:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:04 | 30.05.2026 05:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |