Počasie Boulalo pozajtra
Predpoveď počasia Boulalo 28. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 29 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Boulalo, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1012 hPa | 84 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
03:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1011 hPa | 85 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
04:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1011 hPa | 86 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
05:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1011 hPa | 88 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
06:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1010 hPa | 90 % | 17 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 05:00
07:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 92 % | 17 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 93 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 46 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1008 hPa | 64 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 84 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 87 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 44 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1008 hPa | 64 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Boulalo, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,5903; -16,7592
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Boulalo, Senegal. Predpoveď počasia Boulalo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Boulalo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Boulalo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:47 | 19:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 12:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:25 | 19:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:00 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:34 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:07 | 28.04.2026 04:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |